Eurodent - centrum dentystyki Kraków

DLA RODZIN

Nasi lekarze to najwyższej klasy specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie.

Eurodent - centrum dentystyki

NASZA OFERTA

Nasza bogata oferta skierowana jest do wszystkich szukających wysokiej jakości usług dentystycznych.

Eurodent - centrum dentystyki

PRACOWNIA RENTGENOWSKA

Posiadamy pracownię rentgenowską wyposażoną w nowoczesny sprzęt.

Klinika dentystyczna EuroDent – dla wszystkich, którzy szukają dobrego dentysty

Położona w samym centrum Krakowa klinika dentystyczna EuroDent to miejsce dla tych, którzy szukają dobrego dentysty. Nasz zespół tworzą znakomici lekarze z dużym dorobkiem zawodowym, nastawieni na stały rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. W codziennej pracy wspiera ich personel pomocniczy, również wyróżniający się wysokimi kompetencjami, z pasją i zaangażowaniem podchodzący do swoich obowiązków.

Prywatna klinika dentystyczna EuroDent to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują kompleksowej opieki dentystycznej dla siebie, swoich bliskich i pracowników. Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę kart stałego pacjenta, pakiety stomatologiczne dla pracowników oraz rodzinne abonamenty stomatologiczne.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Szeroki wybór usług dentystycznych

W klinice dentystycznej EuroDent pracują dentyści niemal wszystkich specjalizacji – od stomatologii zachowawczej, przez implantologię, aż po protetykę i pedodoncję. Nasi dentyści w swojej codziennej pracy kierują się dobrem pacjenta, proponując mu leczenie dopasowane w sposób optymalny do jego potrzeb.

W Centrum Dentystyki EuroDent kładziemy również duży nacisk na budowanie przyjaznej atmosfery oraz umiejętności komunikacyjnych. Wiemy bowiem, jak duże znaczenie dla przebiegu leczenia ma zaufanie pacjenta do lekarza.

Kolejnym filarem, na którym budujemy i rozwijamy naszą klinikę jest inwestowanie w nowoczesny sprzęt leczniczy i diagnostyczny oraz najlepszej jakości materiały. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak duży wpływ mają one na przebieg leczenia i jego efekt końcowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty oraz do kontaktu.

Profesjonalni dentyści w zasięgu Państwa ręki

Centrum Dentystyki EuroDent od 1991 roku dba o zdrowe i piękne uśmiechy pacjentów z Krakowa i okolic. Wysoko wykwalifikowani stomatolodzy oferują kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne, również dla pacjentów z zagranicy. Dbając o jak najwyższy standard świadczonych usług oraz komfort każdego z pacjentów, nasi dentyści obsługują w języku angielskim, włoskim, niemieckim oraz francuskim.

Eurodent - centrum dentystyki

Karta stałego pacjenta

Centrum Dentystyki EuroDent oferuje dla swoich klientów kartę stałego pacjenta uprawniającą do szeregu rabatów oraz bezpłatnych zabiegów.

Usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie

Klinika stomatologiczna Centrum Dentystyki EuroDent oferuje profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy również zabiegi wybielające zęby oraz wspomagające zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Nasi wykwalifikowani stomatolodzy specjalizują się w protetyce, ortodoncji oraz implantologii.

Opieka stomatologiczna
dla
pracowników

Stworzyliśmy innowacyjną ofertę dla naszych partnerów biznesowych i ich pracowników. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy indywidualny pakiet opieki stomatologicznej dla Ciebie i Twojej kadry.

KONTAKT

Ikona Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Adres:
ul. Krowoderska 51
31-144 Kraków

Ikona Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Telefon:
12 634 58 93, 12 634 24 09
Fax: (12) 634 51 48

Ikona kontakt - Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Godziny przyjęć
Poniedziałek-Piątek
8:00 – 20:00

Sobota
9:00 – 15:00

Scroll Top