Historia prywatnej kliniki stomatologicznej EuroDent

EuroDent Centrum Dentystyki w Krakowie działa już ponad 30 lat

30 lat eurodent

Centrum Dentystyki EuroDent rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 1991 r. W trakcie pierwszych trzech lat funkcjonowania rozwinęło się w największą prywatną klinikę stomatologiczną w Krakowie, której oferta obejmuje usługi z niemal wszystkich działów stomatologii, m.in.:
– stomatologii zachowawczej,
– pedodoncji,
chirurgii stomatologicznej,
– protetyki,
– stomatologii estetycznej,
– implantologii,
– periodontologii.

Od samego początku w naszego istnienia inwestowaliśmy również w nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia.

Lekarz-dentysta w centrum Krakowa

Od początku swojego istnienia prywatna klinika stomatologiczna EuroDent mieściła się w centrum Krakowa. Dzięki tej lokalizacji mogliśmy przyjmować pacjentów z całego Krakowa i okolic. Z czasem, wraz z rosnącą liczbą obywateli innych państw przyjeżdżających do stolicy Małopolski zarówno z celach turystycznych, jak i biznesowych, również oni dołączyli do grona naszych pacjentów. Dlatego już jakiś czas temu uruchomiliśmy obsługę w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Pacjentów mówiących w języku ukraińskim prosimy o kontakt mailowy : biuro@eurodent.com.pl , telefoniczny-  celem ustalenia terminu rozmowy w języku ukraińskim, lub  o przybycie wraz z osobą mówiący  w języku polskim  i ukraińskim .

W ciągu kilkudziesięciu lat funkcjonowania prywatna klinika dentystyczna EuroDent wpisała się w świadomość pacjentów oraz środowiska medycznego. Przyczyniła się do tego m.in. nagroda oraz medal z wizerunkiem prof. Wincentego Łepkowskiego (pioniera polskiej stomatologii, działacza społecznego, dydaktyka, urodzonego w Krakowie i związanego z tym miastem), którą Centrum Dentystyki EuroDent fundowało autorom najlepszych prac naukowych w dziedzinie stomatologii przez osiem lat.
Nasze Centrum zostało również docenione przez środowisko biznesowe poprzez przyznanie nam tytułu „Wiarygodny Partner”.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków