Karta Pacjenta

Szereg rabatów oraz bezpłatnych zabiegów

Co daje posiadanie karty stałego pacjenta EuroDent?

Stomatologia, jak niewiele innych dziedzin medycyny, wymaga od pacjentów stałych i regularnych kontaktów z lekarzem. To warunek konieczny. Jeżeli pragniemy mieć zdrowie zęby, musimy regularnie odwiedzać dentystę. Z pomocą w wypełnianiu tego warunku może nam przyjść karta stałego pacjenta gabinetu dentystycznego. Centrum Dentystyki EuroDent posiada w swojej ofercie tego typu rozwiązanie. Karta stałego pacjenta Centrum Dentystyki EuroDent uprawnia do szeregu rabatów oraz bezpłatnych zabiegów.

Stała opieka dentystyczna ważnym elementem dbania o zdrowie

Przestrzegania zasad higieny jamy ustnej i zębów oraz regularne wizyty u stomatologa zmniejszają ryzyko powstawania ubytków. Dla poprawienia ich efektywności warto połączyć je z zabiegiem pełnej higienizacji jamy ustnej (polega na usunięciu kamienia nazębnego i przebarwień za pomocą skalingu i piaskowania oraz polerowania zębów; zabieg kończy się fluoryzacją).
Niezależnie od, czy korzystamy z tego typu zabiegów, czy też chodzimy do dentysty w celach stricte leczniczych – warto pamiętać, że bycie pod stałą opieką dentystyczną powinno stanowić stały element naszej troski o zdrowie własne i bliskich. Karta stałego pacjenta Centrum Dentystyki EuroDent wychodzi naprzeciw tej potrzebie. Zapraszamy do kontaktu.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków