LEKARZE

Lekarze, lekarze stomatolodzy, specjaliści chirurgii stomatologicznej

Dr hab. n. med. MAŁGORZATA ZALESKA prof. UJ

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Jest absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie (obecne Collegium Medicum UJ ) .
Uzyskała I – szy , a następnie II – gi stopień specjalizacji w chirurgii stomatologicznej.
Obroniona rozprawa doktorska dotyczyła oceny wyników chirurgicznego leczenia raków skóry twarzy.
Praca habilitacyjna była rezultatem osobiście przeprowadzonych badań z zakresu inżynierii tkankowej w uzupełnianiu pooperacyjnych ubytków kości szczękowych.

W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuje zabiegi chirurgiczne dotyczące chirurgicznego leczenia zębopochodnych stanów zapalnych kości szczęk i okolicznych tkanek miękkich, torbieli kości szczękowych oraz tkanek miękkich jamy ustnej, ponadto w zależności od wskazań zabiegi usuwania zębów w tym również zatrzymanych.

Lek. Stomatolog TERESA RUP

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie . Uzyskała specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuję zabiegi w dziedzinie stomatologii zachowawczej , estetycznej oraz prace protetyczne.

Lek. Stomatolog JOLANTA URBAŃSKA

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. Uzyskała specjalizację I Stopnia Stomatologii Ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent zajmuje się stomatologią zachowawczą , profilaktyką stomatologiczną i estetyką.

Lek. Stomatolog MARTA OSIKA CIEŚLA

Absolwentka Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Uzyskała I stopień specjalizacji Stomatologii Ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej , estetycznej, endodoncji oraz protetyki.

Lek. Dentysta MONIKA CICHOSZEWSKA DYDEJCZYK

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału lekarsko – dentystycznego.
Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, pedodoncji a także leczenia endodontycznego i protetycznego.

Lek. Dentysta JOANNA POSTROŻNY

Absolwentka Wydziału Lekarsko Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Lekarskiego. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach stomatologicznych. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

Lek. Dentysta MICHAŁ DYGUT

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z 2013 roku.
Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
W klinice Centrum Dentystyki EuroDent przeprowadza precyzyjne zabiegi leczenia kanałowego zębów z użyciem mikroskopu i z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki dentystycznej pozyskanej w ramach kursów i szkoleń m.in. w Berlinie, Dubaju, Wiedniu oraz Pradze.

Lek. Dentysta KAROLINA BĄK

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w  gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i Kostrzynie nad Odrą. Uczestniczka Projektu ,,Competentia”, akcji profilaktycznych w przedszkolach w Szczecinie oraz wielu konferencji naukowych.
Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w kursach organizowanych w  całej Polsce.
Pasjonatka pracy w powiększeniu (lupa oraz mikroskop), stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki.

Lek. Dentysta TOMASZ SZYMAŃSKI

Uznany specjalista w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, oraz protetyki. Od 8 lat większość zabiegów wykonuje przy użyciu mikroskopu operacyjnego co w połączeniu z wrodzoną skrupulatnością, przywiązywaniem wagi do najmniejszego szczegółu, pozwala mu uzyskiwać doskonałość w wykonywanych zabiegach.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2010). Rozwija się w praktycznie każdej dziedzinie stomatologii, aby móc optymalnie zaplanować i poprowadzić leczenie. Dzięki temu do pacjenta podchodzi kompleksowo.

Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i uczestnik licznych kongresów implantologicznych skupia się głównie na zabiegach takich jak: uzupełnienia brakujących zębów implantami, odbudowa brakującej kości przed wszczepieniem implantu czy implanto-protetyka. W dziedzinie implantologii przeszedł wiele szkoleń zapewniających  mu najnowocześniejszą wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakładaniu implantów w miejscu utraconych zębów. W Centrum Dentystyki EuroDent zajmuje się implantami, ale bierze pod uwagę również odbudowę protetyczną oraz dziąsła, tak żeby całość tworzyła estetyczną harmonię.

Lek. Rezydent MICHAŁ WÓJCIK

Lekarz rezydent na katedrze chirurgii czaszkowo szczękowo twarzowej ŚUM w Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Absolwent Curriculum Implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – jedynego w Polsce akredytowanego programu szkolącego z implantologii.
Absolwent Digital Smile Design (DSD) Academy – programu szkoleniowego w zakresie cyfrowego projektowania funkcjonalno-estetycznego uśmiechu pacjenta.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Lekarz nabywający doświadczenie na wielu międzynarodowych stażach w uniwersyteckich i prywatnych klinikach m.in. w Monte Carlo, Sydney, Singapurze, Dubaju, Bazylei, Monachium, Frankfurcie, Kijowie oraz Moskwie.
Promotor Amerykańskiego, holistycznego podejścia leczniczego, opartego na cyfrowym planowaniu zindywidualizowanego, estetycznego i zdrowego uśmiechu dopasowanego do twarzy pacjenta.

Scroll Top