Dentyści Centrum Dentystyki EuroDent

Dentyści Centrum Dentystyki EurodDent to zespół doświadczonych specjalistów łączących wiedzę i doświadczenie z pasją i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. To lekarze stawiający na nieustanny rozwój, kształcenie i pogłębianie swojej wiedzy oraz umiejętności. Każdy z nich wnosi do zespołu swoje specjalistyczne know-how w zakresie poszczególnych obszarów stomatologii (implantologia, endodoncja, protetyka, leczenie zachowawcze itd.), dzięki czemu EuroDent może zaoferować wszystkim odwiedzającym nasze gabinety stomatologiczne kompleksową opiekę. Holistyczne podejście do pacjenta to zresztą jedna z głównych zasad, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy. Jej realizację w praktyce umożliwia nam m.in. bogate zaplecze sprzętowe.

Nasi lekarze

Dr hab. n. med. MAŁGORZATA ZALESKA, prof. UJ

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Jest absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie (obecne Collegium Medicum UJ ).
Uzyskała I – szy , a następnie II – gi stopień specjalizacji w chirurgii stomatologicznej.
Obroniona rozprawa doktorska dotyczyła oceny wyników chirurgicznego leczenia raków skóry twarzy.
Praca habilitacyjna była rezultatem osobiście przeprowadzonych badań z zakresu inżynierii tkankowej w uzupełnianiu pooperacyjnych ubytków kości szczękowych.

W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuje zabiegi chirurgiczne dotyczące chirurgicznego leczenia zębopochodnych stanów zapalnych kości szczęk i okolicznych tkanek miękkich, torbieli kości szczękowych oraz tkanek miękkich jamy ustnej, ponadto w zależności od wskazań zabiegi usuwania zębów, w tym również zębów zatrzymanych.

Lek. stomatolog TERESA RUP

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Uzyskała specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz prace protetyczne.

Lek. stomatolog JOLANTA URBAŃSKA

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. Uzyskała specjalizację I stopnia stomatologii ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent zajmuje się stomatologią zachowawczą, profilaktyką stomatologiczną i estetyką.

Lek. stomatolog MARTA OSIKA-CIEŚLA

Absolwentka Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Uzyskała I stopień specjalizacji stomatologii ogólnej. W Centrum Dentystyki EuroDent wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz protetyki.

Lek. dentysta MONIKA CICHOSZEWSKA-DYDEJCZYK

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydziału Lekarsko-Dentystycznego.
Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, pedodoncji, a także leczenia endodontycznego i protetycznego.

Lek. dentysta JOANNA POSTROŻNY

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Lekarskiego. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach stomatologicznych. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

Lek. dentysta MICHAŁ DYGUT

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z 2013 roku.
Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
W klinice Centrum Dentystyki EuroDent przeprowadza precyzyjne zabiegi leczenia kanałowego zębów z użyciem mikroskopu i z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki dentystycznej pozyskanej w ramach kursów i szkoleń m.in. w Berlinie, Dubaju, Wiedniu oraz Pradze.

Lek. dentysta KAROLINA BĄK

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i Kostrzynie nad Odrą. Uczestniczka Projektu ,,Competentia”, akcji profilaktycznych w przedszkolach w Szczecinie oraz wielu konferencji naukowych.
Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w kursach organizowanych w całej Polsce.
Pasjonatka pracy w powiększeniu (lupa oraz mikroskop), stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki.

Lek. dentysta TOMASZ SZYMAŃSKI

Uznany specjalista w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz protetyki. Od ośmiu lat większość zabiegów wykonuje przy użyciu mikroskopu operacyjnego, co w połączeniu z wrodzoną skrupulatnością i przywiązywaniem wagi do najmniejszego szczegółu, pozwala mu uzyskiwać doskonałość w wykonywanych zabiegach.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2010). Rozwija się w praktycznie każdej dziedzinie stomatologii, aby móc optymalnie zaplanować i poprowadzić leczenie. Dzięki temu do pacjenta podchodzi kompleksowo.
Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i uczestnik licznych kongresów implantologicznych skupia się głównie na zabiegach takich jak: uzupełnienia brakujących zębów implantami, odbudowa brakującej kości przed wszczepieniem implantu czy implantoprotetyka. W dziedzinie implantologii przeszedł wiele szkoleń zapewniających mu najnowocześniejszą wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakładaniu implantów w miejsce utraconych zębów. W Centrum Dentystyki EuroDent zajmuje się implantami, ale bierze pod uwagę również odbudowę protetyczną oraz dziąsła, tak żeby całość tworzyła estetyczną harmonię.

Lek. rezydent MICHAŁ WÓJCIK

Lekarz rezydent w Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej ŚUM w Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach, w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.
Absolwent Curriculum Implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – jedynego w Polsce akredytowanego programu szkolącego z implantologii.
Absolwent Digital Smile Design (DSD) Academy – programu szkoleniowego w zakresie cyfrowego projektowania funkcjonalno-estetycznego uśmiechu pacjenta.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Lekarz nabywający doświadczenie na wielu międzynarodowych stażach w uniwersyteckich i prywatnych klinikach, m.in. w Monte Carlo, Sydney, Singapurze, Dubaju, Bazylei, Monachium, Frankfurcie, Kijowie oraz Moskwie.
Promotor amerykańskiego, holistycznego podejścia do leczenia, opartego na cyfrowym planowaniu zindywidualizowanego, estetycznego i zdrowego uśmiechu dopasowanego do twarzy pacjenta.

Scroll Top