Bezpłatny przegląd stanu uzębienia

Bezpłatny przegląd stomatologiczny

Zapraszamy Państwa do Centrum Dentystyki EuroDent na bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Każdy z nas powinien przechodzić tego typu badanie raz na pół roku. W jego trakcie dentysta dokładnie sprawdzi stan naszych zębów, głównie pod kątem pojawienia się ewentualnych ubytków czy innych uszkodzeń. Dodatkowo zbada również dziąsła (sprawdzając na przykład poziom odsłonięcia szyjek zębowych). W trakcie przeglądu stomatologicznego lekarz może także zlecić wykonanie prześwietlenia.
Systematycznie wykonywane przeglądy pozwalają wykrycie ubytków na bardzo wczesnym etapie. Ich leczenie jest wtedy stosunkowo łatwe i nie generuje takich kosztów jak na przykład ma to miejsce w przypadku leczenia kanałowego. Dodatkowo, zastosowane wypełnienia (plomby) są wówczas prawie niewidoczne. Zaniechanie wykonywania regularnych przeglądów stomatologicznych może skończyć się szybkim rozwojem próchnicy oraz innych chorób.

Bezpłatny przegląd przysługuje posiadaczom KART PACJENTA EURODENT oraz dla nowych klientów przy wykonaniu dowolnego zabiegu stomatologicznego, w tym higienizacji.

Regularna kontrola zębów kluczem do zdrowego uśmiechu

Bez właściwej higieny nie ma mowy o zachowaniu zdrowych zębów. W trakcie okresowego badania stomatologicznego każdy pacjent ma możliwość skorzystania w tym zakresie z fachowej porady lekarza. Niezależnie jednak od tego, jak bardzo dbamy o nasze zęby na co dzień, ich regularna kontrola jest czymś bezwarunkowo potrzebnym. Wynika to z faktu, że na zdrowie naszych zębów wpływ ma bardzo wiele czynników: ich naturalna wrażliwość, ogólny stan naszego organizmu czy wreszcie sposób odżywiania się i wiek. Każdy z tych czynników może przyczynić się do rozwoju chorób zębów i dziąseł, które na wczesnym etapie mogą być niewidoczne i nie dające żadnych objawów. Tylko stomatolog podczas wizyty kontrolnej może dostrzec zmiany chorobowe na odpowiednio wczesnym etapie.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków