OFERTA

Stomatologia dziecięca

Stomatologia Dziecięca w EURODENT Centrum Dentystyki Kraków

Klinika Eurodent Centrum Dentystyki przywiązuje dużą wagę do Dentystyki dziecięcej. Poprzez przyjazną atmosferę, uśmiechnięty personel i kącik dla najmłodszych pacjentów staramy się pomóc w adaptacji dziecka i oddalić negatywne emocje.

Nasi lekarze, którzy są wyspecjalizowani w pracy z dziećmi zadbają o ich spokój i pomogą im przejść wizytę dentystyczną w taki sposób, aby nie odczuwały lęku przed kolejną. W tej kwestii istotną rolą jest rola opiekunów/rodziców dzieci. Jeżeli pierwsze wizyty dziecka będą miały charakter kontrolny, a ewentualne zabiegi będą bezbolesne, to dziecko nie będzie miało obaw przed kolejnymi wizytami.

Proszę pamiętać że wizyta dziecka u Dentysty nie powinna być związana jedynie z leczeniem próchnicy. Dentysta potrafi doradzić jak zapobiegać konieczności leczenia i na podstawie wizyty doradzi rodzicom w jaki sposób dbać na co dzień o zęby dziecka. Wizyty kontrolne są motywujące dla dziecka i jego troski o własne zęby, ponieważ dbamy o to by nasz pacjent czuł nasze zainteresowanie i zrozumienie.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków
Scroll Top