Nowoczesne gabinety stomatologiczne

Od 1991 r. Centrum Dentystyki EuroDent dba o zdrowy i piękny uśmiech mieszkańców Krakowa i okolic oraz odwiedzających nas turystów. W miłej i przyjaznej atmosferze troszczymy się o to, by każdy z naszych pacjentów traktowany był z należytą uwagą i zrozumieniem. Nasi stomatolodzy to wysokiej klasy specjaliści, wykonujący zabiegi z zakresu niemal wszystkich dziedzin stomatologii: od chirurgii stomatologicznej po stomatologię estetyczną. Do Państwa i ich dyspozycji oddaliśmy cztery nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne oraz pracownię posiadającą wysokiej jakości rentgen stomatologiczny. Nasz sprzęt to cyfrowe aparaty najnowszej generacji, o niskim współczynniku promieniowania, dzięki którym mamy możliwość wykonania zdjęć punktowych zębów, zdjęć pantomograficznych (panoramicznych) oraz rtg cefalometrycznego.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków
Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Leczenie dentystyczne w gabinetach EuroDent

Stomatolodzy z EuroDent to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, dzięki którym możemy zaoferować Państwu kompleksowe leczenie dentystyczne, obejmujące zabiegi z niemal wszystkich obszarów stomatologii. W naszych gabinetach wykonujemy:
• bezpłatne przeglądy stanu uzębienia;
• higienizacje jamy ustnej (zabieg obejmujący piaskowanie, skaling, polerowanie oraz fluoryzacja zębów);
• całe spektrum zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji (w tym leczenie endodontyczne pod mikroskopem);
• zabiegi z obszaru chirurgii stomatologicznej (usuwanie zębów, wszczepianie implantów, resekcje korzeni zębów, plastyki wędzidełek, pobieranie materiałów do badania histopatologicznego);
• protezy całkowite, protezy częściowe, mosty oraz korony (w tym również korony na cyrkonie oraz korony na złocie);
• wybielanie zębów.
EuroDent jest przyjazne dzieciom i od lat posiada specjalistyczną ofertę leczenia dentystycznego dla dzieci. Zapraszamy Państwa do naszej kliniki. Dla Waszej wygody jesteśmy czynni od rana aż do późnych godzin wieczornych.