O NAS

Gabinety

Centrum Dentystyki EuroDent

od 1991 roku stara się aby uśmiech mógł gościć na Państwa twarzach. W miłej i przyjaznej atmosferze dbamy, by każdy nasz pacjent traktowany był z należytą mu uwagą i zrozumieniem. Wysoko wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji w siedmiu nowocześnie wyposażonych gabinetach, 12 godzin na dobę.

Stomatologia zachowawcza Kraków w EuroDent

Leczymy wszelkiego rodzaju ubytki, mamy wysoko rozwiniętą technikę leczenia kanałowego, wykonujemy wybielanie zębów oraz leczenie laserem. Dzieci oddane w nasze ręce są w komfortowej sytuacji. Zapewniamy im bowiem bezstresowe leczenie żelem.

Chirurgia stomatologiczna Kraków w EuroDent

Wykonujemy szeroką  gamę zabiegów chirurgicznych w tym: usuwanie zębów, implanty stomatologiczne, resekcje korzeni zębów, plastyki wędzidełek, a w razie konieczności pobieramy materiał do badania histopatologicznego.

Leczenie Endodontyczne Kraków w EuroDent

Wykonujemy Leczenie Kanałowe pod mikroskopem. Doświadczeni lekarze i wysokiej jakości sprzęt gwarantują dokładne wykonanie zabiegu i zadowolenie pacjentów.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków
Eurodent - centrum dentystyki Kraków

Protetyka Kraków w EuroDent

W ramach protetyki stomatologicznej oferujemy klientom: protezy całkowite, protezy częściowe, mosty oraz korony pozwalające rozwiązać nam nawet najtrudniejsze przypadki. Dla bardziej wymagających wykonujemy korony na cyrkonie i korony na złocie.

Pracowania rentgenowska Kraków w EuroDent

W celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom wyposażyliśmy pracownię RTG w cyfrowe aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania, dzięki którym mamy możliwość wykonania na miejscu zdjęcia punktowe zębów, zdjęcia Pantomograficzne (panoramiczne) zębów oraz zdjęcia Cefalometryczne.

Scroll Top