Dla Rodzin

Abonament stomatologiczny dla całej rodziny

Kompleksowa opieka dentystyczna – dentysta dla całej rodziny

Leczenie zębów, zabiegi profilaktyczne i z zakresu stomatologii estetycznej, protetyka, czy wreszcie pedodoncja, czyli stomatologia dziecięca. W Centrum Dentystyki EuroDent znajdziecie Państwo dentystów dla całej rodziny. Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla osób w różnych wieku i z różnego typu potrzebami jeśli chodzi o zdrowie zębów i jamy ustnej. Czy to będzie stomatolog dziecięcy, czy ekspert w dziedzinie protetyki stomatologicznej – w EuroDent zajmą się Państwem kompetentni i sprawdzeni specjaliści wspierani przez nowoczesne narzędzia i materiały oraz korzystający z zaawansowanego sprzętu leczniczego i diagnostycznego.

Karta Stałego Pacjenta

Mając na uwadze kompleksowość naszej oferty przygotowaliśmy dla Państwa Kartę Stałego Pacjenta, oaz Kartę Stałego Pacjenta dla Całej Rodziny. Dla posiadaczy kart część naszych usług jest bezpłatna, a w przypadku innych oferujemy zniżki.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

1. Usługi bezpłatne
► Porady z zakresu profilaktyki stomatologicznej.
► Podstawowe badanie stomatologiczne jamy ustnej – raz na rok (nie zawiera planu leczenia)
► Raz w roku bezpłatne usuwanie złogów nazębnych (skaling) przy usłudze płatnej np. fluoryzacji, piaskowaniu lub innej usłudze stomatologicznej.
► Priorytet przy rezerwacji wizyty.

2. Rabaty
► 10 % na wybielanie zębów.
► 10 % na usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i chirurgii.
► 5 % na usługi w zakresie protetyki stomatologicznej.
► 5 % przy zakupach środków do pielęgnacji jamy ustnej.

Eurodent - centrum dentystyki Kraków