Dlaczego warto posiadać kartę stałego pacjenta u stomatologa?

02-03-2020

Nasze Centrum Dentystyki EuroDent oferuje specjalną kartę stałego pacjenta, która uprawnia do szeregu rabatów oraz bezpłatnych zabiegów.

To wygodne, a jednocześnie ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które dbają o zdrowe, piękne zęby, a jednocześnie chcą ograniczyć wydatki na profilaktykę i leczenie uzębienia.

Profilaktyka stomatologiczna z kartą stałego pacjenta

Karta stałego pacjenta to doskonała opcja dla wszystkich osób, które w ramach podstawowej profilaktyki uzębienia regularnie odwiedzają nasz gabinet stomatologiczny. Nawet jeśli dbamy o zęby, szczotkując je dwa razy dziennie, musimy pamiętać o okresowej kontroli u stomatologa. Dzięki temu można rozpoznać nawet niewielkie ubytki, które pozwalają na łatwe leczenie, zastosowanie niezauważalnych wypełnień, a także zdecydowanie niższe koszty. W EuroDent masz możliwość skorzystania z bezpłatnych przeglądów stanu uzębienia.

W ramach profilaktyki wykonywane są również podstawowe zabiegi higienizacyjne, które obejmują usuwanie kamienia nazębnego i nalotów poprzez ultradźwiękowy skaling, piaskowanie i polerowanie zębów oraz fluoryzację, która wzmacnia szkliwo i wzmaga regenerację struktury zębów. W EuroDent zabieg ten jest wykonywany przy użyciu nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości preparatów.

Szeroki zakres zabiegów stomatologicznych

W naszym Centrum Dentystyki EuroDent możesz skorzystać z kompleksowej opieki stomatologicznej w przypadku wszelkiego rodzaju chorób zębów i dziąseł. Wiele zabiegów wykonywanych jest w ramach karty stałego pacjenta, dlatego też możesz liczyć na zdecydowane atrakcyjniejsze ceny. Jednak nie tylko koszt leczenia powinien przekonać cię do skorzystania z naszych usług. Bardzo ważny jest fakt, że nasi doświadczeni stomatolodzy w swojej codziennej pracy wykorzystują wysokiej jakości sprzęt oraz nowoczesne techniki, dzięki czemu leczenie przebiega sprawnie, a ryzyko ewentualnych powikłań zredukowane jest do minimum. W ramach stomatologii zachowawczej stosujemy wysoko rozwiniętą technikę leczenia kanałowego. Laser używany jest również w zabiegach wybielania zębów. Leczenie kanałowe wykonujemy pod mikroskopem – jest to jedna z najbardziej precyzyjnych obecnie metod. Wykonujemy również gamę zabiegów chirurgicznych, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu protetyki stomatologicznej, a badania diagnostyczne wykonujemy w nowoczesnej pracowni rentgenowskiej, wyposażonej w cyfrowe aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania.

Jeśli więc zależy ci na zdrowiu zębów i pięknym uśmiechu, zdecydowanie powinieneś zdobyć kartę stałego pacjenta w EuroDent!

 

 

 

 

Wróć do bloga