Casting do reklamy EuroDent

22-03-2024

Casting do reklamy EuroDent w Krakowie

Eurodent

Centrum Dentystyki EuroDent oraz Agencja castingowa Twarze zapraszają do udziału w castingu.

Jaki jest cel organizowanego castingu?

Casting jest organizowany dla Centrum Dentystyki EuroDent przez Agencję castingową Twarze. Poszukiwane są modelki oraz modele z pięknym uśmiechem.

Wybrane osoby wezmą udział w sesji  zdjęciowej, a ich wizerunki zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych Centrum Dentystyki EuroDent.

Kiedy odbędzie się sesja zdjęciowa?

Sesja odbędzie się w kwietniu w Krakowie, w siedzibie Centrum Dentystyki EuroDent, zlokalizowanym przy ulicy Krowoderska 51. Dokładny termin zostanie ustalony.

Jak mogę się zgłosić do castingu?

Aby wziąć udział w castingu, należy wysłać zgłoszenie na adres casting@twarze.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie „Casting Centrum Dentystyki EuroDent”. Do zgłoszenia należy dołączyć 2-3 zdjęcia, na których widoczna jest uśmiechnięta twarz oraz zęby.

Jaka jest forma rozliczenia za udział w sesji zdjęciowej?

W zamian za udział w sesji zdjęciowej, uczestnicy otrzymują korzyści w postaci usług stomatologicznych w formie barteru.

 

Informujemy, że w ofercie Centrum Dentystyki EURODENT, są zabiegi z zakresu leczenia i estetyki stomatologicznej. Osoby, które nie są zadowolone ze swojego uzębienia z przyczyn estetycznych, mogą wykonać u nas zabiegi:

Niezależnie od prowadzonego castingu zapraszamy do naszej kliniki.

Wróć do bloga