Tomasz Szymański

Lek. dentysta TOMASZ SZYMAŃSKI

Uznany specjalista w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz protetyki. Od ośmiu lat większość zabiegów wykonuje przy użyciu mikroskopu operacyjnego, co w połączeniu z wrodzoną skrupulatnością i przywiązywaniem wagi do najmniejszego szczegółu, pozwala mu uzyskiwać doskonałość w wykonywanych zabiegach.
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2010). Rozwija się w praktycznie każdej dziedzinie stomatologii, aby móc optymalnie zaplanować i poprowadzić leczenie. Dzięki temu do pacjenta podchodzi kompleksowo.
Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i uczestnik licznych kongresów implantologicznych skupia się głównie na zabiegach takich jak: uzupełnienia brakujących zębów implantami, odbudowa brakującej kości przed wszczepieniem implantu czy implantoprotetyka. W dziedzinie implantologii przeszedł wiele szkoleń zapewniających mu najnowocześniejszą wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakładaniu implantów w miejsce utraconych zębów. W Centrum Dentystyki EuroDent zajmuje się implantami, ale bierze pod uwagę również odbudowę protetyczną oraz dziąsła, tak żeby całość tworzyła estetyczną harmonię.

Scroll Top