Oferta

   

Centrum stomatologiczne Eurodent, dzięki wykwalifikowanemu personelowi, świadczy usługi najwyższej jakości. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie pacjentów, zapewniając bezpieczne i komfortowe leczenie. Nasz gabinet stomatologiczny jest wyposażony w najlepszy sprzęt, co pozwala zaproponować Państwu bogatą ofertę usług dentystycznych.

Nasz zespół dentystów specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, skupiając się na leczeniu próchnicy oraz zmianie wyglądu estetycznego zębów. Wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, dbając o bezbolesne usuwanie zębów przy znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Dzięki wysokim kompetencjom z zakresu implantologii oraz protetyki, przywracamy wielu klientom uśmiech i pewność siebie. Pomagamy również zadbać o prawidłowy rozwój szczęki i żuchwy, a także zniwelować wady zgryzu (również u osób dorosłych), zakładając aparaty ortodontyczne ruchome i stałe.

Nasi stomatolodzy w szczególności dbają o najmłodszych, zapewniając im leczenie żelem, co oszczędza dzieciom stresu oraz nieprzyjemnych wrażeń.

Gabinet dentystyczny jest wyposażony w pracownię rentgenowską. Posiadamy najnowsze aparaty o niskim stopniu promieniowania i szkodliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę stomatologiczną, wykonując na miejscu zdjęcia punktowe, panoramiczne oraz cefalometryczne.

Centrum Eurodent świadczy profesjonalne usługi, wprowadzając również udogodnienia dla pacjentów zza granicy. Dzięki obsłudze w języku angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim, każdy może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy wszystkich pacjentów z Krakowa i pobliskich terenów.
 

 

GODZINY PRZYJĘĆ

Poniedziałek-Piątek:
8.00 - 20.00

Sobota:
9.00 - 15.00

KONTAKT


ul. Krowoderska 51
31-144 Kraków
Tel: (12) 634 58 93, (12) 634 24 09
Fax: (12) 634 51 48
E-mail: biuro@eurodent.com.pl