O nas   Nasza Klinika stomatologiczna już prawie 20 lat stara się aby uśmiech mógł gościć na Państwa twarzach. W miłej i przyjaznej atmosferze dbamy, by każdy nasz pacjent traktowany był z należytą mu uwagą i zrozumieniem. Wysoko wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji w siedmiu nowocześnie wyposażonych gabinetach, 12 godzin na dobę.

    Stomatologia zachowawcza Kraków w EuroDent
Leczymy wszelkiego rodzaju ubytki, mamy wysoko rozwiniętą technikę leczenia kanałowego, wykonujemy wybielanie zębów oraz leczenie laserem. Dzieci oddane w nasze ręce są w komfortowej sytuacji. Zapewniamy im bowiem bezstresowe leczenie żelem.

    Chirurgia stomatologiczna Kraków w EuroDent
Wykonujemy pełną gamę zabiegów chirurgicznych w tym: usuwanie zębów, implanty stomatologiczne, resekcje zębów, plastykę wędzidełka, a w razie konieczności pobieramy materiał do badania histopatologicznego.

    Ortodoncja Kraków w EuroDent
Mamy już liczne grono pacjentów którzy dzięki nam mogą się szeroko uśmiechać, przywracamy im pewność i wiarę w siebie wykonując aparaty stałe i aparaty ruchome.

    Protetyka Kraków w EuroDent
W ramach protetyki stomatologicznej oferujemy klientom: protezy całkowite, protezy częściowe, mosty oraz korony pozwalające rozwiązać nam nawet najtrudniejsze przypadki. Dla bardziej wymagających wykonujemy korony na cyrkonie i korony na złocie.

    Pracowania rentgenowska Kraków w EuroDent
W celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom wyposażyliśmy pracownię rtg w aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania, dzięki którym mamy możliwość wykonania na miejscu zdjęcia punktowe zębów, zdjęcia panoramiczne zębów oraz zdjęcia cefalometryczne.

Najłatwiej nas wyszukać w internecie wpisując frazy: Dentyści Kraków, dentysta Kraków, dentysta w Krakowie, gabinet stomatologiczny Kraków, stomatolodzy Kraków, stomatolog Kraków

GODZINY PRZYJĘĆ

Poniedziałek-Piątek:
8.00 - 20.00

Sobota:
9.00 - 15.00

KONTAKT


ul. Krowoderska 51
31-144 Kraków
Tel: (12) 634 58 93, (12) 634 24 09
Fax: (12) 634 51 48
E-mail: biuro@eurodent.com.pl